Strona główna

FAJERWERKI

Strona główna

Specjalne efekty na wyjątkowe wydarzenia

Pirotechnika i fajerwerki Jorge

Firma Jorge Fireworks jest czołowym dostawcą fajerwerków w Europie – producentem i importerem pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej.
Nasz asortyment obejmuje wyrzutnie amatorskie i profesjonalne, bomby pirotechniczne, rzymskie ognie, rakiety i petardy oraz wiele innych rodzajów pirotechniki. Siedziba firmy oraz nasza hurtownia i magazyny zlokalizowane są w Czerwieńsku koło Zielonej Góry. Oferta Jorge Fireworks to między innymi:

  • fajerwerki amatorskie i profesjonalne z europejskim oznaczeniem CE,
  • pirotechnika sceniczna – do użytku wewnętrznego i zewnętrznego;
  • baza logistyczna z hurtownią, nowoczesnymi magazynami oraz składem celnym;
  • własny transport z uprawnieniami do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR;
  • organizacja pokazów sztucznych ogni.

Cechują nas ponadto najlepsze produkty, doskonały serwis, szybkie terminy realizacji dostaw i rozsądne ceny. Obsługujemy handel hurtowy oraz dostarczamy nasze produkty do odbiorców krajowych i zagranicznych.
Zapraszamy do współpracy!

Własne laboratorium badawcze

Dysponujemy własnym, specjalistycznym laboratorium badawczym przeznaczonym do badań fizykochemicznych materiałów pirotechnicznych…

Czołowy producent fajerwerków

Dzięki bogatej ofercie pirotechniki profesjonalnej i amatorskiej, nasze produkty sprzedajemy do większości krajów w Europie…

Certyfikaty CE i ISO

Dysponujemy oznaczeniem CE na wyroby pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej. Posiadamy również certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008…

Aktualności

Dbając o satysfakcję i nowe wrażenia u naszych odbiorców, cały czas poszerzamy ofertę skierowaną dla hurtowni pirotechnicznych i sklepów z fajerwerkami. Staramy się na bieżąco informować o atrakcyjnych produktach, pojawiających się w sprzedaży.
Chcemy również zachęcić Państwa do udziału w wydarzeniach takich jak targi branżowe czy pokazy pirotechniczne, na których Jorge Fireworks jest stałym gościem i prezentuje swoje produkty.