Skip to content

Offer – largest Polish importer and producer of fireworks

Jorge Fireworks jest największym polskim importerem i producentem pirotechniki. Nasze produkty sprzedajemy do większości krajów w Europie. Od samego początku po dziś dzień nasz priorytet to doskonały produkt i zadowolenie klientów.

Offer – largest Polish importer and producer of fireworks

Szeroki asortyment

Nasza oferta obejmuje fajerwerki amatorskie m.in.: wyrzutnie, petardy, rakiety, fontanny oraz zestawy artykułów pirotechnicznych. Nasze wyroby charakteryzuje najwyższa jakość efektów i różnorodność dostępnych poligrafii. Co istotne, przykładamy tę samą wagę do towarów amatorskich, jak i profesjonalnych. Nasza oferta pirotechniki profesjonalnej to: bomby sferyczne i cylindryczne, wyrzutnie profesjonalne, single shoty czy rzymskie ognie. Oferujemy bogaty wybór pirotechniki chińskiej produkowanej przez nas w najlepszych chińskich fabrykach. W gronie naszych produktów znajdziecie także Państwo najwyższej jakości pirotechnikę sceniczną oraz profesjonalne wyroby pirotechniki europejskiej – włoskiej i hiszpańskiej.

Najwyższa jakość i normy

W 2009 r., jako pierwsza firma w Polsce, wdrożyliśmy europejskie przepisy dotyczące oznakowania fajerwerków i otrzymaliśmy znak CE na produkty amatorskie.
Dzisiaj większość naszych produktów, zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych, posiada europejskie oznaczenie CE. Dzięki temu zaopatrujemy odbiorców w całej Europie, a nasze produkty są synonimem bezpieczeństwa i najwyższej jakości.
W zakresie testowania fajerwerków współpracujemy z największymi europejskimi instytucjami badawczymi, takimi jak: LOM (Hiszpania), BAM (Niemcy), INERIS (Francja), Konstrukta (Słowacja), IMP i WITU (Polska).

Offer – largest Polish importer and producer of fireworks
Offer – largest Polish importer and producer of fireworks

Własna baza logistyczna

Posiadamy rozbudowaną i największą w Polsce bazę logistyczną i transportową, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.
Posiadamy własny transport ciężarowy spełniający wymagania międzynarodowej konwencji o przewozie towarów niebezpiecznych (ADR), dzięki czemu możemy realizować zamówienia klientów z całej Europy. Gwarantujemy najlepszy serwis oraz oferujemy możliwie najkrótsze terminy realizacji zamówień.
Dysponujemy składem celnym oraz nowoczesnymi magazynami przystosowanymi do przechowywania każdego rodzaju pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej.

Dostarczamy fajerwerki do największych sieci handlowych

Dzięki bogatemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Naszymi klientami są hurtownie fajerwerków, sklepy oraz firmy zajmujące się organizacją największych pokazów pirotechnicznych zarówno w Polsce, jak i Europie.
Zaopatrujemy największe sieci handlowe, takie jak: Tesco, Biedronka, Intermarche i Bricomarche, Netto, Aldi oraz inne. W zależności od wymagań klientów polskich i zagranicznych Jorge realizuje dostawy bezpośrednio z Chin lub z magazynów i składu celnego w Polsce.
Jako firma o zasięgu ogólnoeuropejskim korzystamy również z magazynów logistycznych w Europie.

Offer – largest Polish importer and producer of fireworks